ZABUDOWY I OSŁONY DO WÓZKÓW WIDŁOWYCH

Previous slide
Next slide

W naszej ofercie posiadamy ścianki z oknami i dachem do wózków widłowych, chroniące przed zimnem, wiatrem, deszczem i śniegiem.

Nasze zabudowy do wózków widłowych są projektowane i wykonane z myślą o zapewnieniu operatorom ergonomii, komfortu i bezpieczeństwa podczas pracy a wszelkie sugestie są możliwe do zrealizowania.

Okna do kabin są wykonane z najwyższej jakości niemieckiej folii wysokoprzezroczystej, możemy też przednią szybę wykonać z odpornego na uderzenia poliwęglanu.

Korzyści z użytkowania naszego pokrowca/kabiny do wózków widłowych
  • Wykonana z najwyższej jakości materiałów o trwałości minimum kilkunastu lat
  • Przezroczysta i wytrzymała osłona zapewnia doskonałą widoczność z każdej perspektywy
  • Wodoodporna górna osłona przeciwdeszczowa z folią przezroczystą.
  • Boczne części plandek z dużymi oknami otwierane są zamkami błyskawicznymi co pozwala na swobodny dostęp do wnętrza kabiny
  • Opcjonalny tył z oknem, również dostępny z zamkami ułatwiającymi serwisowanie.
Pokrowiec na wózki widłowe
Pokrowiec na wózki widłowe
Materiały

Wykonana z trwałego zbrojonego PCV (plandeki), a okna z wysokoprzezroczystego PCV. Mocne zamki błyskawiczne. Mocowanie: wszyte szerokie rzepy do plandeki, a do ramy na mocne rzepy samoprzylepne.

Wodoodporny

Idealny do wszelkich warunków pogodowych, w tym ochrony przed deszczem, śniegiem i pyłem, na lato możliwość rolowania do góry lub odczepienia – mocowanie na rzepy.

Dobrze zaprojektowana kabina do wózka widłowego posłuży przez lata. Oferujemy szeroki wybór produktów. Szyjemy na zamówienie całościowe zabudowy do wózków widłowych, jak i również części kabiny (drzwi boczne, daszek ochronny, szyba przednia, szyba tylna). Wszystko w oparciu o indywidualne potrzeby zamawiającego. Nasze kabiny dostępne są w różnych rozmiarach i konfiguracjach, aby sprostać wymaganiom klientów.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji i złożyć zamówienie.