AKCESORIA DO PRZEDSIONKÓW I
NAMIOTÓW

Akcesoria do przedsionków i namiotów stanowią niezbędny element wyposażenia dla każdego miłośnika campingów i aktywności na świeżym powietrzu. W asortymencie dostępne są produkty niezbędne do montażu, naprawy oraz utrzymania namiotów i przedsionków w doskonałym stanie. Znajdą tu Państwo szeroki wybór zamków rozdzielczych i stałych, suwadeł, które gwarantują łatwe i bezpieczne zamykanie wejść. Oferta obejmuje również stalowe śledzie do namiotu, zapewniające solidne i stabilne mocowanie do podłoża, napinacze do linek i gotowe linki umożliwiające szybkie i precyzyjne napięcie konstrukcji. Dostępne są także profile łączące kedry, niezbędne do zabezpieczania i wzmacniania połączeń materiałowych, oraz kedry o różnych średnicach (od 5 do 7,5 mm) i listwy do kedry (od 1 do 4 m), umożliwiające dostosowanie namiotu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Ponadto, oferujemy szpilki do namiotu, które są kluczowe dla bezpieczeństwa i stabilności konstrukcji. Wszystkie te produkty zapewniają trwałość, niezawodność i łatwość użytkowania, co czyni je niezastąpionymi pomocnikami podczas każdej przygody na łonie natury.

Zamek opti s 80

Zamek rozdzielczy S 80 8 mm

Zastosowanie: Odzież sportowa, odzież robocza, kombinezony, walizki, akcesoria ogrodowe, tekstylia domowe, markizy
 
 
 
 
 

Zamek ALPHA k20s

Zamek błyskawiczny:

TYP ZAMKA – Kostkowy

Rozmiar – Grubocząsteczkowy K20S

Typ łącznika – Stały

Kolor – wg Pantone Textile lub na zamówienie Kienta

Skład surowca

Taśma: Poliester 100%

Łańcuch spinający: POM

Zakończenia: POM

Suwak / uchwyt: Stop Znal Z410

 

Zamki stałe oraz suwadła (maszynka metalowa)

Maszynki (suwaki suwadła) do zamków spiralnych OPTI. Metalowe zasuwki ułatwiają otwieranie oraz zamykanie ekspresu. Częstym problemem niezamykania się zamka jest wytarcie się metalu wewnątrz maszynki. Jej wymiana pozwoli na dalszą eksploatację zamka. maszynka namiotowa czyli z podwójną przywieszką – otwierania zamka i od rodka i z zewnątrz przedsionka.

 

Śledzie do namiotu stalowe duże 27, cm

Śledzie do namiotu stalowe duże, o imponującej długości 27,5cm, Te solidne, wytrzymałe śledzie zapewnią stabilność i bezpieczeństwo, niezależnie od warunków atmosferycznych. Na pierwszy rzut oka mogą wyglądać jak zwykłe śledzie, ale kiedy się bliżej przyjrzeć, widać, że to prawdziwi giganci wśród namiotowych akcesoriów. Idealne do użytku na obozowisku, wędrówkach czy nawet na biwaku pod gwiazdami. Ich solidna stalowa konstrukcja sprawia, że są niezastąpionym elementem do każdego namiotu.

Stalowe, ocynkowane śledzie do namiotu 27,5cm.
Tłoczone z taśmy stalowej szerokości 3 cm i grubości 1,5mm
Kolor: srebrny, ocynkowane. Mocne

UWAGA:

  • Zaleca się wbijać śledzie w ziemię pod kątem wtedy mocniej trzymają
  • Proszę wbijać od strony zewnętrznej namiotu – wtedy wiatr nie zrzuci gumy odciągu z głowicy śledzia.
  • Żeby nie skrzywić śledzie proszę do wbijania użyć młotka lub inne narzędzie.
śledzie stalowe

Napinacze do linek oraz gotowe linki

Wytrzymałe śledzie do namiotów. Wykonane z mocnej stali Odpowiednia konstrukcja zapewnia stabilne utrzymanie się śledzia w różnorodnej glebie. Solidna górna część pozwala na łatwe wbijanie różnymi narzędziami.
Cechy:
• napinacze aluminiowe o grubości 1,5mm i długości 38mm
• specjalna konstrukcja z miejscem na linki (chroni przed zsunięciem się linek)
• zaostrzony czubek
• kolor srebrny
• zaleca się stosować do linek 3 lub 4mm.

Profil łączący kedry podwójny

Profil wykonany z tworzywa sztucznego, służy do połączenia ze sobą dwóch elementów, posiadających kedry o średnicy wałka około 7-8 mm. Można również łączyć element z kedrą.


Kolor: szary
Materiał: plastik
Profil łączący standardowe kedry turystyczne
Do tego profilu sugerujemy kedrę o średnicy 5-8,5mm

Kedra fi od 5 do 7,5 mm

Taśma kedrowa / keder / liklina / chwyt przedsionka / biza do przedsionków i namiotów, fartuchów dolnych. Likszpary / rynienki / o średnicy otworu od 8-10mm czyli do wszystkich przyczep produkcji europejskiej. Możliwa wymiana/wszycie kedry w naszym zakładzie. Wykorzystywana do napraw przedsionków i namiotów, mocowania żagli, markiz itp. Powlekana bardzo śliska, włókno szklane.
Kolor: Biały
Średnica: 7,9 mm Długość odcinka 7 metrów
Podwójna, dzięki czemu dużo mocniejsza, odporna na wyrywanie z materiału.
W ofercie posiadamy również taśmy o mniejszych wymiarach. Cena za 1 metr bieżący, dokładność cięcia +/- 2cm. Towar cięty na wymiar nie podlega zwrotowi.

Listwa do kedry od 1m do 4m

Oferujemy listwy aluminiowe do kedry.Średnica 10mm pod kedry 7,5mm do 8,5mm.

Profil specjalnego przeznaczenia, stosowany jako element wykończeniowy. Listwa aluminiowa do kedry. Służy do mocowania przedsionków do busów, kamperów lub przyczep kempingowych. Listwę można wykorzystać do montażu markiz w kasecie oraz markiz w pokrowcu jeżeli chcemy mieć zarówno markizę jak i pełny przedsionek. Listwa znajdzie też zastosowaniu jeżeli zamontować uniwersalny przedsionek kempingowy do kampera lub przyczepy kempingowej oraz markizę. Poniżej przedstawiam kilka cech i funkcji profilu aluminiowego do mocowania kedry:

  • Materiał: Szyna jest wykonana z wysokiej jakości aluminium, co czyni ją lekką, trwałą i odporną na korozję. Aluminium jest również łatwe do obróbki, co pozwala na dostosowanie szyny do konkretnej długości lub kształtu.

  • Profil: Posiada specjalny profil, który umożliwia łatwe i pewne mocowanie listwy Kedry. Zazwyczaj jest to prostokątny lub półokrągły kształt, który zapewnia stabilność i wytrzymałość.

  • Montaż: Szyna aluminiowa jest zazwyczaj dostarczana w odcinkach o różnych długościach, które można łatwo łączyć w celu uzyskania pożądanej długości. Montaż szyny odbywa się za pomocą śrub, nakrętek, klipsów lub innych złączek, które nie są dostarczane w komplecie.

  • Kompatybilność: Szyna aluminiowa jest projektowana w taki sposób, aby była kompatybilna z listwą Kedry o odpowiedniej średnicy.

  • Wielofunkcyjność: Szyna aluminiowa może być wykorzystywana do mocowania różnych akcesoriów, takich jak markizy, baldachimy, pasy przeciwwiatrowe, pokrowce żagli itp. Zapewnia stabilne i pewne mocowanie tych elementów do listwy Kedry.

Długości 2, 3 i 4 metry nie wysyłamy za granicę!! Jedynie 1m i 1,2m!

listwa kedrowa
szpilki do namiotu

Szpilki do namiotu długość 25cm

Stalowe szpilki do namiotów i wiat. Idealnie sprawdzą się na każdym wyjeździe. Są bardzo mocne, wytrzymałe i trwałe.