NAMIOTY PODDACHOWE SYPIALNIANE

Previous slide
Next slide

Namiot poddachowy (sypialny, typu westfalia, california pop-up) to idealne rozwiązanie dla osób które chcą cieszyć się komfortem podróżowania.

Mocowany jest pod dachem podnoszonym w kamperze czy campervanie umożliwiając swobodne chodzenie pod nim, a montując łóżko na dodatkowe spanie w górnej części.  Jest to idealne rozwiązanie dla zyskania dodatkowej przestrzeni.

Nasz namiot poddachowy jest wykonany z wysokiej jakości naturalnych materiałów, które zapewniają komfort i ochronę przed warunkami atmosferycznymi. Szyty według oryginalnego wykroju lub na wymiar.

Materiały

Wykonany z wodoodpornej tkaniny bawełnianej namiotowej w różnych kolorach do wyboru. Impregnacja tworzy warstwę hydrofobową na powierzchni namiotu, która zapobiega wnikaniu wody do wnętrza. Dzięki temu namiot pozostaje suchy nawet podczas intensywnych opadów deszczu.

Impregnowany materiał jest również łatwiejszy do czyszczenia, ponieważ brud i plamy nie wnikają tak głęboko w materiał. Wystarczy zwykle przetrzeć go wilgotną szmatką lub użyć delikatnego detergentu.

Bawełna jest również impregnowana pleśniobójczo. Jako materiał naturalny – oddychający – daje wysoki komfort spania. Materiał gruby 300g/m2 ciepły ale również istnieje możliwość uszycia dodatkowego ocieplenia zimowego.

Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Możliwość montażu w siedzibie firmy. Najlepiej dostarczyć do firmy oryginalny/stary/ czy nawet zepsuty namiot w celu odtworzenia na nowo. Albo można też podjechać autem w celu zwymiarowania namiotu.

Zapewniamy gwarancję na 2 lata na nasze produkty. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chciałbyś zamówić nasz namiot poddachowy, proszę skontaktuj się z nami (zakładka kontakt).